При зламі ноги без підручних засобів пересуватися неможливо. Щоб людина навіть у такій ситуації була мобільною, могла самостійно відвідати кухню, санвузол, вийти на прогулянку або в поліклініку, виробники створюють зручні засоби реабілітації.

Якщо при легких травмах нижніх кінцівок достатньо використовувати тростину, то післяопераційний період і при переломі без милиць не обійтися. Конструкції дозволяють навантаження з нижньої частини тіла перенести на руки і плечовий пояс, завдяки чому людина хоч і з додатковими зусиллями, але може пересуватися самостійно.

Як підібрати милиці

Які милиці для реабілітації представлені у продажу

В інтернет-магазині медтехніки Baldinelli представлені вироби таких видів.

Пахвові

Рекомендуються переважно для відновлення післяопераційного періоду, після травм. Можуть бути використані пацієнтами зі слабкими руками, надмірною вагою, а також людьми похилого віку.

Милиці пахвові можна використовувати нетривалий час. В іншому випадку їх експлуатація може спровокувати зміни у плечових суглобах. При виробництві конструкцій виробниками використовуються легкі металеві сплави.

Підлокітні

При використанні милиць під лікоть , навантаження буде розподілятися на кисті рук та ліктьові суглоби. Їх можна використовувати тривалий період. Пересування з ними є мобільнішим.

Особливості вибору милиць

Перед покупкою товарів для реабілітації хворих слід ознайомитися не тільки з їх видами, але й з особливостями вибору такої медтехніки.

Універсальні правила

Положення людини, для якої підбираються милиці, має бути наступним. Він повинен стояти прямо, по можливості, вирівнявши по стіні корпус. Взуття на ногах має бути повсякденним, звичним.

Милиця ставиться від носка на відстані 15 см. В ідеалі, пахвовий валик повинен знаходитися нижче пахви на 4-5 см. При ходьбі користувач повинен лише частково спиратися на пахви, оскільки основна вага піде на руки.

Висота рукоятки регулюється в такий спосіб. Рука згинається в лікті під кутом 30 градусів, а кулак при цьому знаходиться поряд з ручкою. При розігнутій руці з його місці розташовується зап'ястя.

Якщо пацієнта немає поруч

За неможливості забезпечити присутність у магазині медтехніки майбутнього користувача та при купівлі товару через інтернет-майданчик, купити товари для інвалідів та засоби реабілітації можна самостійно. Для цього береться формула:

Зростання в см - 40 см = висота пахвових милиць.

Отримавши замовлення, вдома можна, якщо потрібно, додатково відрегулювати висоту рукояток.

Потрібні підлокітні милиці ? Зверніть увагу на те, що реабілітаційні засоби:

  • можуть мати фіксовану або регульовану висоту;
  • виготовляються зі стандартизованою або анатомічною рукояткою;
  • продаються у розбірному чи цілісному виконанні.

Вибираючи милиці під лікоть, основна увага приділяється висоті опорної манжети. Вона має бути нижче злегка зігнутого ліктя на 4,5-10 см (залежить від зростання).

Важливу роль при покупці грає не тільки розмір, а й якість милиць. Вони повинні витримувати задані навантаження та забезпечувати користувачеві безпеку. Вартість продукції залежить від бренду, матеріалу, функціональності. В ідеалі можна знайти вироби, ціна та якість яких мають оптимальне співвідношення.

Можливі противопоказання, проконсультуйтеся з фахівцем