Як захиститись від морозу? Крім відповідного одягу, у цьому нам може допомогти грілка для тіла, а також інші пристрої, які є зручними джерелами тепла. В даний час пропозиція цього типу гаджетів на українському ринку досить багата. Огляд ассортименту Магазину КАПРИКОРН дозволить вам вибрати ті, які максимально відповідатимуть вашим вимогам, а також вашій діяльності.

Грілка для рук

Хімічні нагрівачі. Це найменші з обігрівачів і єдині (крім електричних устілок або рукавичок, які не є обігрівачами в строгому значенні слова, а є більш складними пристроями), які можна помістити всередину взуття або рукавички і продовжувати діяльність, наприклад:

  • ходьба;
  • скелелазіння;
  • робота на холоді;
  • ведення бойових дій.

Однак слід пам'ятати, що вони одноразові. Їх невеликий розмір і вага, а також відносно невисока ціна, тим не менш, роблять його найбільш широко використовуваним і, як на мене, найбільш корисним типом обігрівача для людей, які займаються всіма видами спорту на відкритому повітрі в зимових умовах.

Зовні грілка для рук нагрівач нагадує чайний пакетик трохи більшого розміру. Вони упаковані на заводі у щільну плівку. Після розкриття, бажано додатково струшування нагрівача і витримки його на відкритому просторі близько 10-20 хвилин контакт хімічних компонентів, що містяться в нагрівачі, з повітрям ініціює реакцію окислення. Ця реакція справляє тепло.

Температура грілки близько 60 градусів С. Тому пам'ятайте, що не можна наносити її безпосередньо на шкіру в одному місці, і тим більше не застосовувати у обморожених людей, оскільки обморожені тканини, позбавлені чутливості, можуть бути додатково обпалені. Час вироблення тепла варіюється в залежності від розміру і типу нагрівача, від 5 до 15 годин. Після завершення реакції нагрівач придатний лише викидання, зрозуміло, після того, як його підняли з гір у цивілізацію.

Як виглядають туристичні грілки

Візуально грілки для рук чи ніг, представлені на сайті https://www.capricorn.com.ua/uk/grelki-dlja-tela/, нагадують чайний пакетик трохи більшого розміру. Обігрівачі мають різну форму залежно від того, яку частину тіла вони повинні обігрівати:

  1. Прямокутник або квадрат з довжиною до декількох сантиметрів для обігріву грудної клітки, наприклад, потерпілого при аварії або в поході.
  2. Менші, прямокутні мішечки, вставлені в рукавички, щоб зігріти руки, наприклад, альпініста або велосипедиста, напівкруглі або навіть профільовані за формою всієї взуттєвої вставки - це утеплювачі, які зігріють наші ноги цілком або тільки їх кінчики.

Крім того, гетри вкриті клеєм з одного сторони, яка після відклеювання захисного паперу прикріплюється до носіння. Шкарпетку краще кріпити на шкарпетку тепліше зверху, ніж знизу - вони краще грітимуть, тому що кисню більше, ніж на підошві, і не обпалять ноги і не згорнуться, роблячи кожен крок складнішим.