Користь бджолиної отрути для людини

Бджолина отрута використовується в лікувальних цілях з давніх часів. Сьогодні існує безліч лікарських препаратів, які містять її у своєму складі. Сама по собі отрута є чудовим антибіотиком. Навіть при дуже сильному розведенні у воді вона є повністю антисептичною. Такий розчин може вбити найрізноманітніші інфекції - від кишкової палички до туберкульозу. Така речовина дуже добре впливає на артерії і розширює судини, загоює всілякі виразки, нервова система працює набагато краще, з'являється апетит. Покращує загальний стан людини, навіть коли вона не хвора. Робить вас енергійнішими, нормалізує рівень холестерину і кров'яний тиск, підвищує імунітет. Також покращує сексуальну функцію у чоловіків і жінок.

Методи лікування можуть бути найрізноманітнішими: мазі, таблетки, ін'єкції з отрутою або внутрішньоматкова ін'єкція. Метод лікування повинен обирати кваліфікований медичний персонал. Тому що пам'ятайте: це отрута! Якщо доза буде вищою, ніж потрібно, це може призвести до небезпечних алергічних реакцій і т.д. У таких випадках замість лікування досягається протилежне.

Апітоксин також використовується в косметології. Він стимулює природне вироблення шкірою колагену, який зупиняє старіння шкіри і змушує зморшки зникати. Ходять чутки, що незабаром ботокс буде повністю замінений бджолиною отрутою. Вона має такий самий вплив на шкіру, як і ботокс, але є натуральним продуктом. Майже всі провідні косметичні компанії використовують апітоксин у своїх кремах, особливо в антивіковій косметиці. Він також має протизапальну дію.

Виглядає як жовтувато-прозора рідина, яка на смак дуже гірка і кисла водночас. Що б ви з ним не робили (заморожування чи кип'ятіння), його найактивніші речовини не можуть бути зруйновані. Це означає, що він не втрачає своїх властивостей.

Існує два способи вилучення отрути: за допомогою обладнання та вручну на пасіці. Пасіка повинна мати все необхідне обладнання, в тому числі і воскотопки.

Щоб витягти отруту вручну, бджолу притискають до скла пінцетом. Більш цікавим є апаратний метод, при якому комаха стимулюється електричним струмом, а потім виділяє свою отруту. Однак апаратний метод є більш гуманним, оскільки бджола залишається живою і не пошкоджується.

Для цього розроблено спеціальний електростимулятор, який потрібно вчасно внести у вулик. Коли бджоли дратуються від дотику до стимулятора, їх б'є струмом, і вони випускають свою отруту на скляну стінку стимулятора. Не рекомендується встановлювати стимулятор частіше, ніж кожні 15 днів.