STATUS QUO

Оренда офісу: де шукати пропозиції та що враховувати при виборі приміщення?

Власна комерційна площа сьогодні це доволі дороге задоволення. Тому, особливою популярністю користуються послуги по здачі в оренду приміщень під офіси на будь-які терміни. Такі варіанти отримання майданчику для роботи фірми значно дешевші, а також в деяких питаннях зручніші. Орендований офіс не прив’язує компанію до конкретного місця, а тому з розширенням чи появою більш вигідних пропозицій можна легко провести релокейт. 

Також, обов’язковим пунктом в списку «Чому потрібен офіс» виступає необхідність в юридичній адресі, на яку потім буде надсилатись вся документація по податкам, або листи та сповіщення від спеціальних служб. Це необхідно навіть тим, хто збирається працювати вдома. Наприклад, майстрам ручної роботи або фрілансерам. Аби проводити свою діяльність легально їм потрібно мати офіційний офіс, а тому оренда офісу в Києві - це питання, яке хвилює практично всіх власників бізнесу. 

Де шукати пропозиції?

Зазвичай оголошення про здачу приміщення для користування можна знайти за допомогою:

  • Рієлторів
  • Газет та оголошень
  • Реклами на радіо та телебаченні
  • Інтернет ресурсів. 

Саме останній пункт, сьогодні зарекомендував себе як один з найпопулярніших та найнадійніших. Завдяки таким порталам як xOffice у користувачів та власників фірм з’явилась хороша можливість зняти комфортний офіс, який буде відповідати усім заявленим вимогам.  Платформа відкриває доступ до  бази даних, що постійно оновлюється. Абсолютно всі оголошення в ній надаються безкоштовно та ретельно перевіряються на актуальність пропонованої в них інформації. Крім того, всі копії оголошень та не надійні варіант вилучаються, а тому всі користувачі зрештою максимально економлять сили та час на аналізі пропозицій. 

Що враховувати при виборі приміщення?

Комфортний офіс - одна з запорук успішності компанії. Успішні власники бізнесу чітко це розуміють, а тому ретельно прораховують та аналізують кожний параметр в цьому питання. Варто усвідомлювати те, що не тільки ціна та пропоновані квадратні метри повинні відігравати провідну роль у процесі оренди приміщення. Слід звертати увагу й на такі ключові фактори як транспортна розв’язка, місце розташування в місті та відносно ключових елементів міста. Грамотно підібраний офіс не тільки пропорційно збільшить продуктивність ваших співробітників та компанії в цілому, а й стане чудовим майданчиком для ділових переговорів з клієнтами та партнерами.