STATUS QUO

Генеральне прибирання від профі

Сьогодні є чимало техніки, що дозволяє максимально спростити процес вирішення домашніх клопотів. Проте, без вашої безпосередньої участі впоратися з усіма завданнями не вдасться. Якщо завантажити посуд у посудомийну машину або речі до пральної машини не так складно, то виконати генеральне прибирання вдома – це завдання, що забере чимало сил та часу. Навіть просто протерти пил, вимити підлогу, пропилососити килими – це вже чимала робота. А якщо додати до цього миття вікон, хімчистку килимових покриттів та обивку меблів, то можна витратити цілий день. Не варто забувати про велику кількість інвентарю, хімічних засобів та техніки, без яких здійснити генеральне прибирання просто неможливо. Отже, якщо не хочете самотужки цим займатися, варто замовити послуги компанії PROFCLEAN. Організація працює в Києві досить довго і здатна запропонувати весь спектр клінінгових послуг по досить демократичним цінам.

Переваги компанії:
  • професійний персонал;
  • сучасне обладнання;
  • лише безпечні миючі засоби;
  • хімчистка меблів та килимів з гарантією якості

Можете завітати на сайт http://cleaningservice.kiev.ua/ та переконатися в доступних цінах, вигідних скидках та проглянути перелік послуг для компаній та приватних осіб.

Чому періодично слід замовляти генеральне прибирання

Прибрати дім чи квартиру можна самостійно – не таке вже й важке це завдання. Проте, ви не можете бути на всі 100% впевнені в якості прибирання. Так, скляні поверхні потребують особливої процедури миття та певних засобів. Вимити вікна зовні без досвіду та спеціального обладнання буде просто небезпечно для здоров’я і життя. Чистити обивку меблів та килими самостійно – це ризик або не впоратись із забрудненням, або зіпсувати дорогу річ. Тому варто користуватися послугами професіоналів.

Окремої уваги заслуговує прибирання кімнат після будівельних робіт. Це завдання навіть для клінерів не просте, що вже казати про тих, у кого нема досвіду. Різні будівельні суміші зоставляють плями, при чому будь-де. Видалити їх без особливих зусиль можна тільки при застосуванні конкретного засобу. Співробітники компанії PROFCLEAN знаються на всіх типах забруднення і заздалегіть визначать повний перелік засобів та техніки, що необхідно доставити на ваш об’єкт для досягнення ідеального результату максимально швидко. Не витрачайте власні сили та час – хай прибиранням займаються професіонали.