STATUS QUO

Вибираємо двоспальне ліжко

Здоровий сон - справжній виклик. Однією з причин, яка руйнує розслаблення, може бути неправильне ліжко або неправильне місце у вашій спальні. Начебто банальна річ іноді може не дати заснути хоча б на кілька годин, а життя перетворюється на кошмар.

Яке двоспальне ліжко вибрати для спальні, що слід врахувати?

Найголовніше - функціональність та комфорт. Двоспальне ліжко для спальні, яке можна придбати на https://mebli-bristol.com.ua/lizhka/dvospalni-lizhka.html, повинно оптимально відповідати вашим габаритам. Розмір і ширина ліжка повинні бути пристосовані до вашої форми тіла, навіть якщо іноді у вас складається враження, що ліжко буде занадто великим для вашої спальні. Матеріали, з яких виготовлений ​​каркас ліжка, стелаж і матрац повинні відповідати високим стандартам якості. Ви також повинні враховувати облаштування спальні, щоб ліжко стилістично вписувалося в інтер’єр кімнати.

Через те, що люди проводять в ньому значну частину свого життя, варто витратити час, щоб подружнє ліжко відповідало очікуванням обох сторін. Ринок меблевих послуг у цій галузі представляє дуже багату пропозицію. Розглядаючи, яке двоспальне ліжко вибрати для спальні, ви можемо перевірити веб-сайти меблевих магазинів. Там ви знайдете широкий каталог цього виду меблів, чіткі фотографії допоможуть активізувати нашу уяву, що полегшить налаштування ліжка під індивідуальні потреби.

Який розмір двоспального ліжка вибрати?

Окрім того, що розміри двоспального ліжка повинні бути пристосовані до особистих вимог, таких як структура тіла, ви повинні враховувати розмір спальні, де ввоно буде рзміщене. Для двох дорослих ліжко шириною 160 см буде задовільним, це класичне і стандартне рішення.

Якщо розміри спальні цього не дозволяють, ви повинні обрати двоспальне ліжко шириною 140 см. Однак варто спробувати облаштувати простір кімнати належним чином, наприклад, відмовитися від тумбочок, щоб вибрати ліжко більшого розміру. Це необхідний мінімум, який гарантує комфортний нічний відпочинок.

Ліжка шириною 180 см дозволять розмістити два окремих матраци шириною 90 см. Це, безумовно, найкраще рішення, адже таким чином ви можете вибирати різні типи матраців і підлаштовувати їх індивідуально.

Які матеріали?

Якісний матеріал і міцна конструкція багато в чому гарантують хороший сон. Дерев'яні ліжка дуже популярні на ринку. Ліжко, виготовлене з дерева, наприклад, дуба або бука, безумовно, буде служити довгі роки. Ви можете вибрати металеве та м'яке двоспальне ліжко, правильно підібраний предмет меблів додасть чарівності та витонченості будь-якій спальні.

Як облаштувати двоспальне ліжко у спальні?

Якщо ви хочете, щоб спальня виглядала пропорційно, велике двоспальне ліжко слід розмістити в центрі стіни. По можливості ліжко має бути при стіні без вікон і дверей. Не ставте його біля входу в кімнату, біля вікна, якщо потрібен доступ, і біля радіатора. Добре розміщене ліжко в спальні дасть вам змогу відпочити в ньому із задоволенням.