Мобільний оператор продовжує будівництво мереж швидкісного інтернету і сьогодні підключив до нової технології сотні населених пунктів у 11 областях України.
В Полтавській області 4G стало доступно в 137 населених пунктах, серед яких такі райони як: Великобагачанський, Гадяцький, Глобинський, Гребінківський, Емільчинський, Кобеляцький, Козельщинський, Кременчуцький, Лохвицький, Миргородський, Новосанжарський, Оржицький, Пирятинський, Решетилівський, Чорнухинський. Таким чином, доступ до 4G отримало ще близько 60 тис. жителів Полтавщини.
З часу запуску оператором 4G зв’язку в квітні 2018 року, послугами за новою технологією вже скористалось понад 10 мільйонів абонентів. За цей періодобсяги використання мобільного інтернетув мережі Київстар зросли з 325 до 649 Петабайтів.У середньому, кожен абонент мережі 4G використовує по8 Гбтрафіку на місяць,що майже у чотири рази більше, ніж у мережі 3G.
Технологія LTE (4G) відрізняється більш високою швидкістю передачі даних. Тому все більше абонентів переходять на новий стандарт зв’язку. Так, вже 7,8 млн абонентів Київстар замінили SIM-картки на USIM, які потрібні для роботи в мережі 4G. До речі, зробити це абоненти можуть самостійно. Для цього потрібно лише придбати відповідний стартовий пакет, або замовити USIM-картку на сайті Київстар.
Для розвитку в Україні 3G і 4G Київстар інвестував більше 25 млрд грн. Компанія забезпечує найвищу середню швидкість мобільного інтернету серед інших мереж України. Це підтверджують даніза 2018 і 2019 роки міжнародних компаній Ookla та nPerf, які аналізують роботу мобільних мереж по всьому світу. Так, за останній рік середня швидкість мобільного інтернету в 4G мережі Київстар була 27,7 Мб/с.
В умовах, коли робота і спілкування переходять у "дистанційний" режим, доступ до швидкісного мобільного інтернету стає ще більш важливим. Так, абоненти Київстар можуть отримувати безкоштовні консультації лікарів через мобільний додаток "Доктор онлайн". Бізнес-абоненти - організовувати віддалені офіси, проводити зустрічі онлайн, віддалено працювати з документами та корпоративною поштою.
Для школярів платформа Київстар ТБ надає доступ до телеканалів, що транслюватимуть навчальні уроки в рамках проєкту "Всеукраїнська школа онлайн". Крім того, Київстар надав низку нетарифікованих послуг зв’язку - нарахування коштів абонентам у роумінгу, бонуси на мобільні рахунки лікарям, безкоштовний доступ до сайтів і телефонів гарячих ліній медичних організацій, тощо.
Щоб допомогти країні якнайшвидше подолати епідемію коронавірусу, Київстар виділяє 30 млн гривень. Більша частина цих коштів буде спрямована на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень і моніторів для контролю стану тяжкохворих.