Повсякденна експлуатація кондиціонерного пристрою сприяє ефективній підтримці у приміщеннях чистого повітря та комфортабельних температурних умов протягом будь-якого сезону. Комплексне техобслуговування забезпечує повернення продуктивності обладнанню до початкового заводського рівня. Власники кондиціонерів і спліт-систем, що раптово зіткнулися з певними поломками, повинні вдатися до регулярних ремонтних процедур. Співробітниками респектабельної компанії «CLIMATBUD» рекомендована якісна чистка кондиціонера у Києві, що буде виконана на кваліфікованому рівні після попереднього зовнішнього огляду та діагностики поточного стану пристрою. Найчастіше вона виконується в комплексі з антибактеріальною обробкою та з дотриманням санітарно-гігієнічних стандартів.

Чищення кондиціонера як потрібна послуга для власників житлових та комерційних приміщень

Багатоступінчасте чищення кондиціонерних пристроїв здійснюється із залученням спеціалізованого інструментарію. Належна обробка спліт-систем супроводжується продуктивним видаленням забруднень, що накопичилися, поряд із забезпеченням поліпшення функціонування пристрою. У процесі чищення домашнього кондиціонера доцільно відкрити техніку, після чого витягти із неї забруднені фільтри. Кваліфіковані фахівці легко промиють фільтраційне обладнання теплою водою. Згідно з рекомендаціями професіоналів, грамотне чищення кондиціонерів повинно проводитись за допомогою парогенератора, а також сертифікованих миючих засобів.

Чищення кондиціонера супроводжується плідною ліквідацією забруднень із внутрішнього блоку кондиціонера, а також окремих його компонентів, зокрема:

  • вентиляторів;
  • теплообмінника;
  • дренажної системи;
  • піддону та фільтрів;
  • передньої панелі.

Переваги професійного чищення кондиціонера

В рамках другого етапу бажано проводити послідовну та ретельну перевірку електричних контактів. На завершальній стадії чищення прийнято здійснювати тестування реакції випарника щодо зміни температурного режиму.

Професійні майстри з легкістю впораються з комплексним антибактеріальним чищенням кондиціонерного агрегату. Раціональне використання антисептичної піни та інших очищувальних засобів допоможе нейтралізації цвілі та бактерій на апаратурі.

Очищення касетних та канальних кондиціонерів здійснюється за демократичною ціною, яка сподобається клієнтам з обмеженим бюджетом. Не можна нехтувати результативним чищенням кондиціонерного пристрою, що сприятиме налагодженню працездатності апарату, а також відновленню його багатого функціоналу.