Неможливо уявити упорядковані баскетбольні та волейбольні майданчики, а також всілякі легкоатлетичні та садові доріжки без чудового покриття, що забезпечує комфортне пересування та безпечне виконання вправ. Як засипний матеріал для різноманітних дорожніх поверхонь і футбольних полів прийнято задіяти саме гумову плитку. На затребувані різновиди оригінальних спортивних покриттів веде посилання тут на офіційному сайті компанії «WestLion», що має штучну траву, рулонні матеріали та гумову плитку нового покоління.

Переваги гумової плитки від виробника

Чудова гумова плитка екстра-класу активно використовується як міцне і надвитривале покриття на дитячих майданчиках і спортивних аренах, що сприяє створенню травмобезпечної поверхні. У процесі підбору гумової плитки слід керуватися основними показниками щільності та вологості, а також особливостями компонентного складу та вагових даних. Важливо звернути увагу на текстуру та технічні характеристики гуми.

Стандартне покриття з гумової плитки має надзвичайну стійкість до пошкоджень. Чудову гумову крихту прийнято вважати затребуваною сировиною, без якої однозначно не обійтися спортивним та ігровим майданчикам, а також тенісним кортам та всіляким вуличним доріжкам у межах величезного мегаполісу, де так люблять проводити час діти та дорослі. Очевидні переваги гумової плитки полягають у:

  • експлуатаційній витривалості перед механічними факторами та агресивним середовищем;
  • міцності та зносостійкості;
  • підвищеній надійності та довговічності;
  • бездоганній адаптації до зон із високою прохідністю людей.

Поради щодо підбору ковроліну

З популярними варіаціями ковроліну відомих брендів (Sintelon, ITC, Sinteroc, Armstrong) рекомендується докладніше познайомитися тут, де представлений багатий асортимент покриттів. Необхідно позначити безперечні переваги ковроліну, представлені:

  • напрочуд високою ремонтопридатністю;
  • багатим різноманіттям дизайнерських рішень;
  • неперевершеною гіпоалергенністю завдяки екологічно чистим матеріалам виготовлення;
  • універсальністю.

Люди, які планують придбання ковроліну, однозначно зможуть вкластися в запланований ремонтно-будівельний кошторис. Вагомим привілеєм офісного ковроліну є його разюча здатність притягувати тверді частинки, істотно покращуючи якість повітря в межах житлового приміщення. Керівникам солідних організацій та підприємницьких структур варто обов'язково замислитися над придбанням чудового ковроліну, який закладе міцний фундамент у формуванні гарного іміджу та респектабельного статусу перед клієнтами та партнерами.