Зазвичай ми звертаємо увагу на своє здоров’я тоді, коли помічаємо якісь ознаки хвороби та порушення самопочуття. Хоча лікарі наполегливо радять регулярно проходити обстеження в основних фахівців, щоб вчасно виявити можливі захворювання. Стосується це й періодичного проходження УЗД різних органів та систем. У медичному центрі Уросвіт ультразвукова діагностика – це швидко, якісно і результативно, особливо якщо скористатися пакетними послугами сheck-up для комплексної перевірки чоловічого та жіночого здоров’я. 

 

Що і коли потрібно перевіряти

Ультразвукова діагностика – це ефективний і безболісний спосіб дізнатися про стан внутрішніх органів, м’язів, суглобів та судин. Втім користуються цим способом переважно вже тоді, коли щось із цього списку нагадує про себе болісними відчуттями. Логіка зрозуміла: навіщо йти до лікаря, якщо нічого не турбує? Але вона неправильна, адже хвороба може ніяк не виявляти себе на ранніх стадіях, але саме на початковому етапі її можна виявити за допомогою УЗД і легко здолати. Тому хоча б раз на рік потрібно проходити так званий сheck-up:

 • сечостатевої системи для молодих жінок, особливо перед плануванням вагітності;
 • урологічний – для чоловіків до 40 років;
 • гінекологічний – для жінок після 40 років;
 • кардіологічний – для людей старшого віку або спадковою схильністю до серцевих захворювань.

Проте ви можете й особисто скласти перелік того, що хотіли б перевірити, знаючи власне здоров’я і свої “хворі” місця. Наприклад, це може бути:

 • УЗД суглобів;
 • УЗД органів черевної порожнини;
 • УЗД нирок і сечового міхура або нирок і наднирників;
 • “жіночий пакет” – УЗД органів малого тазу, щитоподібної і молочної залоз;
 • УЗД судин;
 • УЗД відділів хребта;
 • УЗД під час вагітності.

Особливо важливо регулярно проходити УЗД скринінг на кожному з триместрів вагітності для відстеження розвитку плода та своєчасного виявлення можливих патологій.

Яка вартість послуг

Ціни на УЗД дуже відрізняються, залежно від складності процедури, доступності органа чи тканин, які потрібно перевірити, того, комплексна це перевірка чи окремо взятого органа. Втім, у медичному центрі Urosvit, що у Львові, вартість ультразвукової діагностики доступна на всі види процедур. Крім того, тут діє знижка при записі онлайн на їхньому сайті на вечірні години прийому, що зручно, якщо ви вдень працюєте, а звільняєтеся пізно ввечері. Також можна заощадити час і гроші, замовивши комплексний пакет сheck-up із запропонованих. 

Попри доступну вартість послуг, тут завжди високий рівень сервісу та професіоналізму фахівців, найновіша техніка і методи дослідження. Тому ви без жодних вагань можете довірити своє здоров’я цій клініці, яка працює як у будні, так і у вихідні.

Можливі протипоказання, проконсультуйтеся з фахівцем