Акумуляторна батарея є однім з тих вузлів автомобіля, без якого він не зрушить з місця. І якщо виникла проблема терміново знайти акумулятор для транспорту, то на https://aku.lviv.ua вдасться негайно її вирішити. До того ж є варіант обміняти новий пристрій на старий з можливою доплатою. Але про все по порядку.

Асортимент товарів

В каталозі містяться акумулятори, здатні задовольнити будь-які потреби власників легкових, або вантажних машин. Зокрема, є можливість обрати обладнання в залежності від конкретного виробника або наперед відомих параметрів, таких як габарити, показники струму, вага і звісно ціна.

Для зручності пошуку окремі групи акумуляторів присутні окремо. Наприклад, є розділ, присвячений вантажним автомобілям, а також тим, які виготовлено в Азії.

Як свідчить практика, не всі автолюбителі знають, що при виборі батареї також враховується і система запуску мотора. Тому окремо виділено варіанти для машин з варіантом пуску двигуна start/stop.

На що звернути увагу при виборі

Існує декілька сегментів акумуляторів – від економ-класа до преміум. Вони відрізняються вартістю, технічними характеристиками, терміном служби, можливістю швидкого відновлення рівня зарядки. Свою роль відіграє і ємність

На сайті існує подобний каталог. Тому завжди є можливість обрати найкращий варіант. У разі ж виникнення сумнівів на допомогу завжди прийдуть консультанти компанії, які допоможуть своїми порадами та підказками.

Серед переваг придбання акумуляторів у компанії можна зазначити наступні:

  • досвід роботи на ринку більше 15 років;
  • низькі ціни, які вигідно відрізняються від конкурентів;
  • гарантія на термін від 18 до 24 місяців.

 

Для покупців преміального сегменту є окремі переваги. Зокрема, передбачена доставка акумулятора на місце призначення та його встановлення на автомобіль. Відповідно, виключаються усі можливі ризики.

Що ж стосується обміну старих акумуляторів, процес є максимально прозорим. Спочатку фахівці оцінюють реальний стан пристрою. Після цього визначається вартість, за яку є можливість здійснити обмін з доплатою.

Для того, щоб придбати або обміняти акумулятор треба здійснити декілька кроків. По-перше, треба чітко розуміти, який саме товар потрібен. Після цього йде вивчення каталогу, співставлення цін. Ну а надалі робиться замовлення. За цим узгоджуються деталі щодо умов оплати, доставки та гарантійних зобов’язань.