Побутові садові бензоінструменти найчастіше використовують для того, щоб розпиляти деревину, заготовити дрова на зиму, обрізати гілки, що засохли, навести порядок у саду, побудувати щось на дачі. Виробники пропонують своїм споживачам недорогі бензопили аматорського класу - компактні, легкі, прості в управлінні та обслуговуванні, досить потужні та функціональні.
Купити недорогу побутову бензопилу можна від 2500 грн у магазині з доставкою в Київ та по всій Україні. На сайті можна вибрати зручні способи оплати та доставки, замовити безкоштовну консультацію кваліфікованих менеджерів, на весь товар надається офіційна гарантія від виробника. У магазині завжди можна придбати садову техніку та інструменти з вигідною знижкою!
Яку вибрати бензопилу
Перше питання, на яке ви повинні відповісти, це як буде використовуватися пила, яке планується навантаження та спектр завдань. Від цього залежить клас інструменту: побутовий, напівпрофесійний чи професійний. Різниця полягає в потужності, запасі мотогодин і вартості.
- Побутові бензопили в середньому потужністю до 1,5 кВт, вартість 2000-3500 грн, до 400 мотогодин ресурсу. Підходять для нескладних домашніх робіт та заготівлі дров у невеликій кількості. З переваг – недороге обслуговування та доступні витратні матеріали.
- Напівпрофесійні бензопили коштують трохи дорожче, від 4000 гривень, потужніші за побутові (до 2,5 кВт), більше за моторесурс (до 800 мотогодин). Замовляють сільські жителі та фермери, які регулярно працюють із деревом, заготовляють дрова у великих обсягах, розпилюють тверду деревину. Якщо є фінансова можливість, рекомендуємо одразу купувати напівпрофесійну пилу, вона прослужить довго та надійно.
- Професійні бензопили - найдорожчі та найпотужніші. Можуть працювати без перерви до 10 годин, пиляють будь-який тип деревини, важкі та функціональні.
Які характеристики важливі при виборі бензинової пили
- Потужність - що більше потужність, то легше розпилювати дерево. Вимірюється в кіловатах чи кінських силах. Для побутових завдань достатньо пили до 3 кВт.
- Місткість паливного бака - бак з достатньою місткістю потрібний для того, щоб рідше перериватися на дозаправку.
- Вага та розмір - чим компактніша і легша пила, тим менше втомлюються руки оператора. Для дому дивіться інструмент вагою 3-4 кг. Занадто легка дешева пилка може виготовлятися із поганих матеріалів.
- Довжина шини та крок ланцюга – ці показники визначають глибину пропилу та функції пили. Обидва параметри мають пряму залежність від потужності. Чим більша довжина і крок пиляльного ланцюга, тим вища потужність має бути у двигуна. Популярні розміри шин: : 35 см, 40 см, 45 см. Розмір кроку: 0,325’’.
- Механізм натягу ланцюга - може бути безінструментальний і за допомогою інструментів. Якість натягу не відрізняється, але без інструментів це робити швидше та легше.
- Захист оператора: від випадкового включення, ланцюгове гальмо та інерційне гальмо - всі функції важливі та захищають людину від травм. Вибирайте безпечний інструмент із цими функціями.
- Антивібраційна система – зменшує вібрації, рівень шуму та навантаження на руки.
Додатково експерти радять використовувати під час роботи захисні окуляри, навушники, будь-яку каску та зручні рукавички. Це не лише додатковий комфорт оператора, а й дотримання техніки безпеки.