Напевно, всі хочуть, щоб ванна зберігала свій первісний вигляд все час, що залишився, однак, це залишається тільки мріями. Основними причинами, через які ванна може зіпсуватися, є іржа, механічні пошкодження, наліт і т.д. і коли зовнішній вигляд ванни залишає бажати кращого, у її господарів постає вибір: купити нову або відреставрувати стару. А щоб зробити правильний вибір і не витратити круглу суму на непотрібну покупку, необхідно дізнатися про способи реставрації старого покриття. Реставрація ванн Рівне допоможе заощадити і уникнути труднощів в ремонті.

Варіанти реставрації старих ванн

Відреставрувати стару ванну можна 3 способами, кожен з яких представлений в якості послуги на сайті компанії Vanna Lux:


  • Покриття емаллю. Даний спосіб можна назвати самим бюджетним, через те, що розцінки на нього починаються від 1000 грн. Співвідношення ціна-якість тут дотримано, тому такий варіант підходить для тих, хто хоче швидко і дешево замаскувати проблеми з ванною. Прослужить таке покриття відносно недовго, до 1 року. Фахівці фірми Vanna Lux наносять емаль вручну пензлем у 2-3 шари. Тому цей вид реставрації не приховає великих дефектів, таких як відколи, глибокі подряпини та т. д. А ось пожовкле покриття, потертості, поверхневі подряпини та інші незначні наслідки експлуатації можна замаскувати такими ремонтними роботами.

  • Наступний спосіб-це Реставрація акрилом. Акрил, на відміну від емалі, більш надійний і міцний матеріал, який прослужить 15 років. Але обійдеться він дорожче-ціни починаються від 1800 грн. Варто відзначити, що переважна більшість майстрів радить це варіант, бо акрил не боїться іржавої води, яка час від часу потрапляє на покриття. Також в акрилу немає будь-яких шкідливих елементів в складі, а при висиханні він стає абсолютно гладким. Варто відзначити, що фірма Vanna Lux пропонує два тарифи по реставрації акрилом. Перший-бюджетний. У ньому використовуються підготовка ванни економ способом і акрил дешевих марок. Зазвичай він служить від 5 до 7 років. Другий-преміум Реставрація. На відміну від першого в ньому зачистка ванни здійснюється дорогим абразивним кругом, проводиться два етапи знежирення і використовується якісний акрил. Все це продовжує термін служби покриття більш ніж на 10 років.

  • Vanna Lux пропонують ще один варіант ремонту ванн-це вкладка. Варто відзначити, що такий спосіб відрізняється своєю універсальністю, адже він підійде як для чавунних, так і для сталевих і акрилових ванн. Вкладку вибирають найчастіше ті, чиї ванни були схильні до сильних механічних (відколи, глибокі подряпини та т.д.) або хімічних (іржа, зміна кольору і т. д.) впливів. Термін служби у вкладку в середньому 10-15 років. Однак при виборі такого варіанту реставрації потрібно бути готовим віддати близько 4000 грн. Реставрація ванн в Луцьку та інших містах є альтернативою заміні.

Чому саме Vanna Lux

Компанія Vanna Lux завойовує довіру своїх клієнтів вже протягом 8 років. Звернутися за послугою реставрації в цю фірму можуть люди, які проживають на території Львова та інших міст України. Vanna Lux одні з небагатьох, хто готові надати якісну реставрацію акрилових, чавунних, металевих ванн за доступною ціною.

Всі послуги від Vanna Lux не піддаються сумнівам, бо всі використовувані матеріали закуповуються у перевірених часом виробників, а співробітники фірми - висококваліфіковані фахівці та майстри своєї справи. Варто відзначити та той факт, що на весь асортимент послуг діє гарантія. Це дозволить вам остаточно відкинути всі сумніви та звернутися до Vanna Lux. Детальніше можна дізнатися на сайті компанії.

https://luxvanna.com.ua/