Ламінування вій – це популярна б'юті-процедура як альтернатива нарощуванню. Тут основний акцент робиться на натуральності, оскільки волоски покриваються спеціальним складом, завиваються, роблячи погляд відкритим, виразним. Методика підійде власницям густих вій, яких потрібно упорядкувати і надати форму. Але важливо правильно вибрати всі допоміжні матеріали, завдяки яким процедуру буде проведено швидко, якісно, безпечно. Ідеально показали себе товари від компанії Zola. Це сертифікована продукція з численними позитивними відгуками від б'юті-майстрів.

Бігуді для ламінування

Провести ламінування допоможуть Zola бігуді, які застосовуються для викладки волосків та їх обробки засобами. Методика роботи полягає в тому, що спочатку наносяться склади для розм'якшення лусочок для їхнього подальшого заповнення ламінуючими речовинами. Для майстрів це вірний помічник, тому що виключаються складнощі у підготовці вій та роботі з ними. Усі волоски зручно розподіляються, не перекривають один одного, тому процедура проводиться швидше, простіше.

Є кілька функцій такого матеріалу:

  • Надання форми та потрібного вигину волосків.
  • Захист від заломів за рахунок правильної анатомічної форми під час викладання.
  • Основа для рівномірного оброблення речовинами.
  • Захист слизової ока від потрапляння компонентів.

Краще закупати такі валики упаковками, оскільки це витратний матеріал, якого завжди має бути із запасом.

Як працювати з валиками?

Робота з валиками Zola має свої особливості, з якими потрібно ознайомитись заздалегідь, щоб процедура була виконана якісно та безпечно:

  1. Якщо вийшов великий завиток, потрібно нанести склад ще раз, використовуючи менший за розміром валик. Повторна обробка засобом проводиться у 2-3 рази швидше.
  2. Потрібно контролювати силу натягу волосків, щоб не травмувати їх. Але й не можна слабо укладати вії, тому що не буде належного завитка.
  3. Не можна створювати повітряні петлі з волосків, оскільки це основна причина нещільного прилягання та, відповідно, утворення просвітів.
  4. Склад наноситься від кореня до кінчика вії. Не можна обробляти лише місце згину. Це не дасть бажаного ефекту після висихання.

Вії повинні займати 3/4 поверхні валика. Не можна нехтувати цим правилом, оскільки від цього залежить якість завитка. Найправильніший спосіб - підбір бігуді до процедури, приміряючи різні варіанти. Так ламінування буде виконано акуратно, якісно та відповідно до всіх правил.