Санаторно-курортне лікування чи відпочинок завжди пов'язані з медичними послугами та корисними процедурами з використанням природних ресурсів. Україна багата на різні водні джерела, мінеральні грязі, інші цілющі дари. Повноцінно відпочити, відновити сили, позбутися наслідків повсякденного стресу можна, обравши відповідний санаторій на Закарпатті. Скориставшись посиланням sanatorii-zakarpattia.com/ua/gornaya-tisa/, можна ознайомитися з детальною інформацією про одну з курортних зон цього чарівного краю.

Переважні особливості

Вибір локації для подорожі на відпочинок залежить від поставленої мети. Обираючи санаторій важливо знати – яких захворювань або недуг потрібно позбутися. «Гірська Тиса» - його спеціалізація, це хвороби опорно-рухового апарату, ендокринної та периферичної та вегетативної нервової системи. Головна «фішка» - хлоридно-гідрокарбонатно-кальцієво-натрієва вода «Гірськотисянська». Завдяки унікальному мінерально-сольовому складу вона сприяє відновленню порушених обмінних процесів організму, виведенню шлаків, токсинів, солей, радіонуклідів, важких металів.

Ще одним значним достоїнством даного лікувального курорту є високотехнологічне сучасне медичне обладнання. Кваліфіковані фахівці-медики, ввічливий та уважний персонал санаторію надають висококласний сервіс обслуговування всім гостям та відпочиваючим.

Номери в затишному житловому корпусі, обладнані всім необхідним для комфортного перебування. Для переходу в їдальню чи лікувальний корпус не доведеться виходити надвір. Усі вони об'єднані критими переходами. Триразове дієтичне харчування, ресторанна подача їжі, можливість скористатися альтернативним харчуванням на індивідуальне замовлення – все це гарантовано підвищує рівень комфорту для кожного гостя.

Як забронювати путівки?

Щоб приїхати до санаторію «Гірська Тиса» можна на офіційному сайті обрати, забронювати відповідні номери. Для більш детальної інформації пропонується зв'язатися з оператором у бізнес-месенджері або скориставшись телефоном. Всі контактні дані, включаючи адресу, розміщені у відповідному розділі сайту.