Сьогодні питання безпеки оселі та інших приміщень турбує багатьох громадян і підприємств. Ajax Systems - це комплексні рішення при захисті житла, виробництва, офісів. Запропоновано багато варіантів, в залежності від конкретних потреб кожного клієнта.

Що включено до переліку пропозицій

Системи Ajax наразі у своєму складі мають:

  • стартові комплекти у складі бездротової сигналізації з датчиками руху, брелоком з тривожною кнопкою;
  • хаби, які збирають сигнали від усіх систем та сповіщають охорону про наявність небезпеки на об’єкті;
  • датчики руху та протікання води.

Усіма переліченими системами можна керувати дистанційно з будь-якої точки світу завдяки мобільному додатку. Відповідно, є можливість слідкувати за поточним станом справ у квартирі, або офісі. Без перебільшення можна казати про те, що Ajax Systems уявляє собою умний дім в плані безпеки.

Нові пропозиції

Лінійка Ajax Systems постійно розширюється та поповнюється новими елементами. Ось лише деякі з них.

Наприклад, система MotionCam Outdoor вже здатна розпізнати вторгнення на територію вже з перших кроків зловмисника. Одночасно робляться і анімовані фотографії. Завдяки цьому з’являється можливість миттєво оцінити ситуацію та прийняти рішення щодо подальших кроків реагування.

Блок DualCurtain Outdoor позволяє вести контроль над периметром навколо об’єкту на відстані до 30 метрів. Усе сплановано так, що реакція здійснюється тільки на людину, залишаючи поза увагою тварин та інші рухливі предмети, включаючи транспортні засоби.

Якщо у конкретній місцевості спостерігаються проблеми зі стабільним інтернетом, на допомогу прийде таке рішення як vhfBridge. Воно здатне подавати сигнали тривоги за допомогою радіохвиль спеціальної частоти.

Це лише мала частина від існуючих пропозицій. Щоб підібрати саме тій варіант, який підходить для окремого замовника існує безкоштовний помічник онлайн. За допомогою простих підказок можливо зібрати оптимальний комплект безпеки. Потім усі деталі щодо його встановлення, подальшого обслуговування узгоджуються з фахівцями компанії.