З Полтави до Києва щодня курсують кілька поїздів. Подорож займає в середньому 4,5 години, а пасажири можуть вибирати рейс, залежно від часу та зручності. Про це відомо з сайту продажу квитків.
Поїзди з Полтави до Києва
Поїзд №725К: відправлення о 09:05, прибуття о 12:29. Час у дорозі — 3 години 24 хвилини
Поїзд №723К «Інтерсі…
За результатами опитування, 33% жителів області виїхали за кордон з початку повномасштабного вторгнення. Ще 11% опитаних полтавців переїхали до інших регіонів.
Про це відомо зі статистики опублікованої у проєкті Стратегії розвитку Полтавщини.
Згідно з результатами опитування соціологічної групи «Рейтинг», понад третина жителів обл…
Хто, де і як може вручити повістку - роз’яснює Полтавський обласний ТЦК та СП.
П. 3 ст. 22 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" чітко визначає, що громадяни України під час мобілізації зобов'язані прибувати до ТЦК та СП у строки, зазначені в отриманих ними повістках.
Саму повістку можуть видат…
Полтавские лесники готовятся подкармливать косуль и кабанов
Полтавские лесники готовятся подкармливать диких животных.
Так, в ГП «Полтавский лесхоз» для подкормки косуль и оленей заготовили 3000 кг сена лугового и 500 веников лиственных.
Для подкормки кабанов и зайцев-русаков заготовили зерна кукурузы (3000 кг), желудя (500 кг), кукурузы в початках (500 кг), тыквы (2000 кг). Сейчас идет заготовка свеклы кормовой.
Задачей лесоводов является не приручение животных, а помощь в зимний период. Однако, подкормка не должнп заменять естественную кормовую базу и препятствовать естественным инстинктам, - отметил охотовед предприятия Василий Бут.
Комментарий редакционного кота Статуса:
А как же подкормка диких котиков? Кстати, знали ли вы, что поздняя осень — время кабаньих «свадеб». Одновременно с накоплением осеннего жира у секачей образуется своеобразный подкожный панцирь из соединительной ткани толщиной 2-3 см — калкан, и эти «рыцарские доспехи» защищают область от лопаток до конца ребер. Это защитное приспособление на время гона, когда в ноябре-декабре самцы отчаянно дерутся из-за самок. В этот период они теряют до пятой части веса, бывают сильно изранены и истощены.