Найкраще рішення цієї проблеми – будівництво власної будівлі для комерційних потреб. На їх будівництво не піде багато часу та коштів, а замовити такий об'єкт можна за спеціальним проектом, завдяки чому він буде повністю відповідати вашим вимогам.
Принцип прискореного будівництва може бути застосований для спорудження офісів і торгових центрів, готелів, складів та інших споруд комерційного призначення. Для такої процедури, незалежно від розмірів і конфігурації об'єкту, застосовується технологія монтажу з металоконструкцій. Каркасна технологія є найшвидшим і найвигіднішим способом зведення комерційних споруд.
Матеріал для обшивки каркасу підбирається відповідно до призначення конструкції. Якщо будівля має бути теплою, обшивка здійснюється сендвіч-панелями що можна купитиу Rauta в м. Івано-Франківськ Львів та Тернопіль всередині яких міститься мінеральна вата або PIR, що надає таким виробам високі показники енергозбереження.
Етапи будівництва
Будівництво комерційних споруд за каркасною технологією передбачає наступні етапи:
1. Збір вихідної дозвільної документації
2. Розробка проектної документації та проходження експертизи
3. Будівництво комерційної будівлі:
• земляні роботи;
• монолітні роботи;
• монтаж металоконструкцій;
• улаштування фасадів та покрівлі;
• монтаж інженерних мереж;
• оздоблювальні роботи.
4. Здача об'єкта в експлуатацію.
5. Гарантійне і післягарантійне обслуговування.
Особливості монтажу комерційних будівель
З урахуванням типу ґрунту і специфіки об'єкту підбирається оптимальний тип фундаменту:
- плитний;
- стовпчастий;
- заглиблений чи монолітний.
У металевій рамі готують отвори необхідних розмірів для вікон, воріт та дверей. Для виведення конденсату встановлюють волого та пароізоляційні системи. Згідно з проектом і з урахуванням побажань замовника виконується фінішна обробка внутрішніх поверхонь будівлі.
Технологія будівництва з металоконструкцій дозволяє зводити комерційні будівлі будь-яких розмірів та геометричних форм.
Вартість будівельних об'єктів з металевих конструкцій
Кінцева ціна залежить від габаритів споруджуваного об'єкту, обраних матеріалів, особливостей рельєфу, виду внутрішніх робіт, а також різновидів майбутніх інженерних систем. Вартість визначається з урахуванням технічного завдання та складності майбутньої будівлі.