Полтавщина продовжує приймати і допомагати жителям із сусідніх регіонів, які були змушені покинути свої домівки через постійні обстріли. Місцева влада шукає будь-яку можливість прихистити і забезпечити усім необхідним тих, хто цього потребує. Відсьогодні у Полтаві запрацював ще один осередок для тих, хто покинув домівку, рятуючись від війни. Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб Волноваського  району «Пліч-о-пліч» запрацював на базі бібліотеки-філії №10 для дітей. Ця установа – маленький осередок Волновахи і Волноваського району Донеччини, місце, куди люди з тимчасово окупованої області зможуть прийти для вирішення нагальних життєвих питань і просто поспілкуватися чи отримати психологічну підтримку.

Це місце – можливість напрацювання соціальних зв’язків, які бувають частково втрачені при зміні місця проживання, та вирішення проблем соціальної адаптації. На урочистості завітали гості: перший заступник Полтавського міського голови Валерій Пархоменко, директор Департаменту культури, молоді та сім’ї Олена Ромас. заступник директора Департаменту соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації Наталія Пирогова, голова Волноваської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Юрій Бакаєв, голова Волноваської районної ради Сергій Демченко. Під час вітального слова Валерій Пархоменко наголосив на важливості згуртованості у цей нелегкий для нас час.

- З перших днів війни ми створили у Полтаві колл-центр, де цілодобово консультували і приймали внутрішньо переміщених осіб. З початку війни через Полтаву пройшло 400 тис., а зараз на території громади проживає 60 тис. зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб. У нас створено 13 колективних центрів для їх проживання, де ми забезпечуємо мешканців триразовим харчуванням і всіма побутовими потребами. Дуже допомагають наші партнери – благодійні та громадські організації. Також ми прийняли міську програму підтримки переселенців і додали програму зайнятості, щоб задіяти їх на громадських роботах. Ми створимо всі умови, щоб люди, які звертаються до центрів підтримки, отримували необхідні консультації, допомогу і почувалися у Полтаві, як удома, - наголосив Валерій Пархоменко.

Після урочистої частини присутні мали змогу познайомитися та поспілкуватися.