У Кобеляках з'явилася ще одна затишна та доглянута локація для літнього дозвілля. Завдяки спільній ініціативі міської ради, місцевого бізнесу, Молодіжної ради та небайдужих кобелячан вдалося суттєво благоустроїти популярний оглядовий майданчик, який розташований на пагорбі поблизу річки Ворскла.
За інформацією Кобеляцької міської ради, роботи з упорядкування відпочинкової зони проходили у кілька етапів, де кожен учасник зробив свій вагомий внесок:
Охайність та безпека: місцевий житель Віктор Зацеркляний повністю обкосив високу траву навколо майданчика;
Вуличне освітлення: депутат міської ради та приватний підприємець Ігор Проценко допоміг встановити електричну опору, на яку згодом змонтують сучасний ліхтар на сонячних панелях;
У міській раді зазначають, що цей проєкт є чудовим прикладом синергії громади, бізнесу та молоді задля покращення рідного міста.
«Щиро дякуємо всім, хто долучився до облаштування цієї локації. Водночас закликаємо жителів та гостей громади берегти чистоту, завжди прибирати за собою після відпочинку, дбайливо ставитися до майна та цінувати чужу працю. Любімо Кобеляки та разом робімо нашу громаду кращою!» — підсумували в мерії.








