Якщо вас цікавлять комплекти сигналізації для будинку, офісу або іншого об'єкта нерухомості, тоді знаходитесь саме на тій сторінці, де зібрані поради щодо вибору пристроїв та опису їх різновидів. На жаль, світ переповнений нечесними людьми, і для того, щоб підтримувати безпеку об'єкта на високому рівні навіть без вашої постійної присутності, варто купити охоронну сигналізацію. Згідно з опитуваннями, проведеними у 2021 році, саме бездротові системи стали найбільш популярними та затребуваними серед клієнтів з України, зокрема для встановлення на міській нерухомості. Найчастіше такі механізми знаходять застосування на об'єктах:

 • садиби;
 • офіси;
 • котеджі;
 • таунхауси.

Комплект сигналізації та його ключові переваги

Клієнти, які вже зробили вибір на користь таких пристроїв, наголошують на суттєвих аргументах у виборі. Серед них такі:

 • зручне сповіщення про тривогу - несанкціоновану появу людей на об'єкті, зломі;
 • простота встановлення та подальшої експлуатації;
 • багаторівнева система безпеки.

У разі виникнення критичних моментів сигнал про небезпеку надходить на пульт власника та будинку і відразу ж вирушає до найближчого пункту охорони правопорядку. Фактично системи сигналізацій виконують роль смарт-охоронця, захищаючи об'єкт від грабіжників та вандалів та дають сигнал при форс-мажорних ситуаціях. Їх можна використовувати в приміщенні з різною кількістю поверхів та різної площі. Навчитися поводитися з системою досить просто і на це потрібно небагато часу.

Системи охоронних сигналізацій та рекомендації щодо їх вибору

Для того, щоб підібрати найбільш оптимальну модель, варто уточнити важливі аспекти у виборі, серед них такі:

 • дротова чи бездротова Wi-fi система;
 • кількість датчиків для будинку чи квартири;
 • система оповіщення - набір програм безпеки, смс-оповіщення, сигнали на пульт або у фірмовому додатку;
 • наявність вбудованої автономної системи живлення, що гарантує роботу навіть у разі вимкнення централізованої системи живлення.

Також у виборі варто розуміти і те, самостійно проводитимете монтаж, або ж залучатимете для цього фахівців. Зовнішній вигляд системи також має значення, адже важливо, щоб вона оптимально підходила за візуальними характеристиками до інтер'єру. Замовляють системи приватні клієнти, а також представники охоронних структур та ОСББ в оптових партіях для подальшого монтажу.

Фахівці також рекомендують звертати увагу на фірму-виробника. Сьогодні доступні рішення від українських, європейських та американських виробників. Також є продукція з Китаю, але тут варто бути надзвичайно уважним, тому що не завжди низька ціна означає хорошу якість. І щоб не опинитися в ситуації подальшого незадоволення роботи системи, краще вибрати дорожчу модель, але бути впевненим у його тривалій та безперебійній результативності.

Системи охоронної сигналізації GSM - інвестиція у безпеку об'єкта

Навіть найдосвідченіші та найхитріші грабіжники не можуть "пристосуватися" до роботи тієї чи іншої моделі, і навіть здійснюючи спробу злому, будуть взяті на місці злочину досвідченими охоронцями або поліцейськими. Сучасні виробники постійно покращують технології безпеки, щоб грабіжники мали менше часу на втечу. При цьому розробники в GSM-варіантах впроваджують і додаткові можливості, які необхідні для власника будинку. Серед них такі:

 • захист від раптового затоплення, що є вкрай важливим у житлових та комерційних об'єктах (склади, магазини);
 • за рахунок вбудованих температурних датчиків вдається оперативно реагувати на загоряння як усередині приміщення, так і ззовні;
 • установка сигналізацій на авто з метою запобігання їх викраденню.

Система працює так: на об'єкті розміщуються кілька датчиків із різними типами контролерів. Вони подають сигнал у разі небезпеки на пульт управління, а далі сигнал отримують представники правоохоронних органів та власники нерухомості. Добре працює сигналізація в системі "розумний дім" з вбудованим відеоспостереженням і можливістю віддалено стежити за ситуацією, що відбувається.

Вибираючи потрібну модель, варто вивчити відгуки клієнтів, а також детальні характеристики товару.

Досить багато магазинів пропонують консультацію в процесі вибору, щоб знайти саме ту систему, що підійде по всіх аспектах, що висуваються, і фінальному бюджету на покупку.