28 вересня близько 13:00 до Миргородського райвідділу поліції звернувся 51-річний місцевий мешканець, який повідомив про небезпечну знахідку. Чоловік розповів, що під час прогулянки натрапив на предмет, схожий на гранату.

На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група. Правоохоронці спільно зі спеціалістом-криміналістом вилучили боєприпас і направили його на експертне дослідження.

За даним фактом слідчим підрозділом поліції Миргородщини відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Наразі поліція з’ясовує джерело походження даного боєприпасу.

У поліції подякували небайдужому чоловікові за своєчасне повідомлення і нагадали: у разі виявлення підозрілих чи небезпечних предметів слід негайно телефонувати за номерами 102 або 101.