Інформація про викрадення новорічних прикрас надійшла до відділення поліції №1 (смт Велика Багачка) Миргородського райвідділу  25 грудня від старости села Матяшівка. Офіцер Гоголівської громади негайно відгукнувся на звернення посадової особи та разом з оперативним працівником місцевого підрозділу поліції встановив зухвалих зловмисників.

У Миргородському районному відділі поліції повідомили, що у правоохоронців є докази причетності до зникнення новорічних прикрас двох місцевих жителів. У 28-річного чоловіка та 30-річної жінки вилучили пакунок з ялинковими іграшками, що належать громаді.

За фактом крадіжки, вчиненої під час війни, слідчі поліції, за процесуального керівництва Миргородської окружної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України.

Після завершення необхідних процесуальних дій громада зможе відновити оздоблення центральної новорічної ялинки !

Нагадаємо, за вчинену в умовах воєнного стану крадіжку Кримінальний закон передбачає покарання –  від 5 до 8 років позбавлення волі.