Останнім часом ми все більше й більше суспільство посилається на природність та натуральність. Саме тому квіткові принти і прикраси з квітами привертають максимальну увагу, однак якщо ми говоримо про інтер'єр для оселі, то тут варто придивитися та віддати перевагу штучним квітам. Вам не потрібно буде їх постійно пересаджувати, підрізати, підживлювати і поливати, штучні квіти постійно залишатимуться вічнозеленими, а відрізнити їх від живих буде майже неможливо. 

Однією з основних переваг штучних квітів над свіжими є їхня довговічність. Складання композицій з штучних квітів https://100idey.com.ua/floristika-ua/kviti-shtuchni-ua значно легше, так як у вам немає обмеження при їх виборі. Для того, щоб поставити улюблені квіти у вітальні чи ванній кімнаті не плтрібно підбирати сонячне місце, або прохолодний клімат. Штучні рослини невибагливі, вони не потребують постійної уваги та догляду, все що їм потрібно це лише періодичне обрискування водою, або вологе протирання від осілого пилу. 

Багато людей вважають, що штучні квіти це дивно, однак в багатьох країнах, особливо країнах Африки, штучні квіти цінуються набагато більше ніж живі. Їх дарують на весілля, дні народження, прикрашають ними оселі, вітрини магазинів та кав'ярень. Так невже ви ще досі вважаєте що це не гарно?

                                     

Штучні квіти використовують для декорування одягу та аксесуарів. Наприклад, дівчата полюбляють створювати гарні композиції з штучних квітів на обідках https://100idey.com.ua/osnovi-ta-instrumenti-ua/osnovi-dlja-obidkiv-obruchiv-ua. Закріплювати квіти дуже зручно, адже їх можна пришити,  приклеїти за допомогою термоклея, або ж просто обмотати навколо обідка. Такі аксесуари стають чудовим доповненням до образу, або можуть слугувати оригінальним подарунком для мами та сестри. 

Також цікавим варіантом є поєднання живих квітами з штучними. Весільні букети та бутоньєрки можна виготовляти як з живих квітів, так і з штучних, для цього чудово підійдуть бутончики в добавок до яких можна купить мережива. Ними також можна прикрасити корзини, шкатулки, подарункові коробки, додати до них атласні стрічки та бусини. Поєднуючи ці елементи вам вдасться створювати весняні та літні композиції, незалежно від часу і пори року. 

Працювати з штучними квітами в рукодільній справі дуже легко, вони гарно тримають форму, тому в процесі приклеювання чи транспортування можна не перейматись, що ви зламаєте композицію.

Почніть працювати з штучними квітами вже сьогодні і ви їх обов'язково полюбите!