У звичайних магазинах складно знайти здорові снеки та солодощі. Вони повні білого цукру, солі, хімічних речовин і гідрогенізованих жирів, тому їх слід суворо уникати. Однак це не означає, що не можете знайти здорові солодощі - їх величезний вибір представлений у магазині SWELI. SWELI пропонує дитячі солодощі оптом по всй країні.

Мармелад - барвистий момент насолоди

Желе - харчовий продукт цікавої не рідкої, а не твердої консистенції, відомий як желе. Він створюється завдяки желюючим властивостям добавок, які додають у фруктові соки. Це желатин, пектин або агар. Найкраще мармелад виходить на основі густих фруктових соків, хоча для приготування цього ласощі можна використовувати і воду з фруктовими ароматами.

Мармелад буває різним і солодким і смачним

Желе — це популярний десерт, який їдять із начинками, такими як збиті вершки, свіжі фрукти або сухофрукти та горіхи. Конфети часто використовують як прикрасу тортів, особливо чізкейків і бісквітів. 

Мармелад багатьох смаках

Мармелад і натуральних складників - відмінна ідея. Завдяки безлічі смаків можна вибрати улюблені кольори або створити справжню веселку кольорів і смаків. 

У продажу є мармелад:

  • з полуниці, 
  • лимона, 
  • апельсина, 
  • агрусу, а також з більш вишуканими смаками, такими як смородина, ківі, чорниця. 

Натуральна фруктова солодкість

Неповторний смак обумовлений поєднанням насиченого фруктового желе. Це унікальна композиція, смак якої оцінить навіть найвибагливіший гурман. Справжнє фруктове свято для почуттів.

Неповторний смак без штучних добавок

Вибираючи мармелад SWELI, можна бути впевненим, що прагнете до продуктів найвищої якості на основі якісних інгредієнтів. Своїм неповторним смаком вони завдячують натуральним ароматам і фруктовим сокам. Желеутворюючою речовиною желе є агар (натуральний желеутворювач рослинного походження).

Гарні інгредієнти 

SWELI пропонує солодощі, повні корисних інгредієнтів, які можуть впливати на наш настрій і настрій. Таким чином магазин хоче позитивно впливати на навколишній світ, мотивуючи та надихаючи нас діяти – адже коли тобі добре, хочеться творити добро.