Можливо, ви чули раніше про Microsoft Flight Simulator. Цьому симулятор із категорії «old school», що дозволяє всім бажаючим керувати літаком.
У новій частині є місце для легких "сталевих птахів", а також для широкофюзеляжних гігантів. У вас з'являється можливість побувати у різних точках земної кулі!
Звернімо увагу на зміну дня та ночі. Плюс усім охочим надається можливість оцінити фауну, флору у різних частинах планети.
Український літак, який не можна було залишити без уваги
У річницю знищення цього гігантського літака потрапила Мрія в Microsoft Flight Simulator. Йдеться про модель АН-225, яка стала воістину легендарною. У таку неприємну дату фахівці вирішили випустити доповнення до симулятора, що дозволяє літати на цьому «сталевому птаху».
Однак тут необхідно одразу ж уточнити один момент: у грі в минулому був доступний легендарний АН-225. Ось тільки це була офіційна версія. Йшлося про моду від тих, хто входить до категорії «активні користувачі».
Тепер мається на увазі саме оновлення програми. У симуляторі з'явилася офіційна копія "Мрії". Причому експерти подумали над важливими деталями. Це стосується, наприклад, дизайну, звуку двигуна літака.
На розробку звернув увагу пілот Антонов. Він зміг випробувати нову гру, навіть дав своє благословення! Фахівці підкреслив високу кваліфікацію команди експертів, яка наполегливо працювала. Плюс було записано невелику відеомову для кожного користувача даного симулятора.
Трохи менш ніж за $20 ви зможете завантажити покерний симулятор «Мрії». Вже відомо, куди піде прибуток, отриманий від продажу гри. Гроші збираються передати професіоналам, які займуться реконструкцією легендарного літака. На даний момент ДП «Антонов» проводить комплексні роботи (дослідження та розрахунки), створюється програма, яка дозволяє відновити гіганта.
Мешканці України вдячні компанії, адже в цьому випадку не йдеться просто про гігантський літак. Світ показує, що не забуває про війну між двома країнами.
Що потрібно знати про АН-225?
Цей літак вперше опинився в повітрі ще наприкінці 80-х років минулого століття. Важкий літак спеціально збудували, щоб перевозити «Буран» (космічний корабель).
На рахунку «Мрії» понад 120 світових рекордів, літак «засвітився» у кількох кінострічках. До того ж, він став місцем, де провели найвищу картинну виставку на планеті. Тоді на борту було півтисячі робіт від різних художників.