Підготовка до ЗНО англійською мовою для дітей та підлітків.

ЗНО є важливим іспитом для школярів та студентів. Це залежить від його успішного вступу в університет на обрану вами спеціальність. Однак ЗНО англійською мовою є найбільш поширеною причиною занепокоєння претендентів. Вони можуть турбуватися про те, чи зможуть вони виконати всі завдання в відведений час, чи мають вони достатньо знань і чи достатньо підготовлені до іспиту?

З одного боку, англійська для дітей дається досить легко, порівняно зі здатністю дорослих навчатися іноземцю. Але з іншого боку, страх і хвилювання на іспиті можуть зіграти брудний трюк. Це може статися не тому, що студент має мало знань, а через відсутність навчання для ЗНО англійською мовою. Тому краще почати готуватися до іспитів заздалегідь, щоб відпрацювати свої навички до автоматизму. Що це робитиме? Як краще підготуватися до ЗНО - самостійно або на готуватись до ЗНО з англійської на курсах, наприклад https://myenglishworld.pro/examinations/? Що таке ЗНО англійською?

Які завдання будуть на ЗНО англійською мовою

Щоб заспокоїти хвилювання перед іспитами, пропонуємо ознайомитися з основними завданнями в підготовці до ЗНО англійською мовою 2023. До них належать 4 частини:

 1. Прослуховування - прослуховування або прослуховування мови.
 2. Читання - читання.
 3. Використання англійської мови - використання англійської мови в розмовній мові.
 4. Написання - лист.

Для успішного проходження ЗНО потрібно добре володіти всіма 4 навичками, які можна опанувати, самостійно вивчаючи англійську мову для дітей та підлітків, з репетитором або на курсах.

Який рівень англійської мови потрібен для ЗНО

При виборі англійської мови для проходження ЗНО, потрібно ЗНОзуміти, які рівні англійської потрібно отримати хороші очки:

 • В1 - для загальноосвітніх шкіл.
 • В2 - для шкіл з поглибленим вивченням англійської мови або магістратури.

Чесно кажучи, варто зазначити, які рівні володіння англійською мовою:

 • А1 (початківець) - початкова.
 • A2 (елементарно) - елементарно.
 • B1 (проміжний) — середній.
 • В2 (верхній проміжний) - середній передовий.
 • C1 (Advanced) — передовий.
 • C2 (майстерність) є найвищим.

Що, якщо подивитися на інформацію про те, які рівні англійської мови, то розумієш, що ви на першому етапі - A1? Це не проблема! Якщо ви розумієте, що ваша вибрана спеціальність вимагає 3HO результатів англійської мови, то почніть вивчати англійську заздалегідь і поступово підвищіть рівень володіння мовою. Повірте, всі, хто зараз говорить закордон на рівні В2, колись починали з А1.

Що краще - підготовка до ЗНО англійською мовою самостійно чи на курсі?

Оскільки результати іспитів залежать від вашого вступу до університету, чи варто ризикувати і дозволити підготовку до ЗНО англійською мовою самостійно? ЗНОзуміло, треба ретельно підготуватися до тестів і отримати найвищий бал. Адже якщо ви не отримаєте правильну кількість балів, то вам доведеться вступити до навчального закладу з нижчим рейтингом або втратити рік і знову здати іспити. Щоб цього не сталося, можна вивчити англійську мову в школі англійської мови My English World. Ці курси англійської мови ЗНО пропонують такий підхід:

 1. Визначте рівень англійської мови.
 2. Дізнатися про завдання та вимоги до них.
 3. Стратегія полягає в тому, як запустити ці тести.
 4. Навчання для виконання місій.
 5. Аналіз помилок.
 6. Визначте слабкі місця.
 7. Поступово покращуйте англійську мову до потрібного рівня.

«Мій англійський світ» надає англійську програму для студентів у 10—11 класах, а також підготовку до ЗНО англійською мовою для вступу до магістратури. Відвідувати вільний пробний урок в цій школі і ЗНОбити особистий висновок, що краще: Підготуватися до іспитів самостійно або з кваліфікованим викладачем.