Грошова скриня (ящик) у КиєвіГрошовий ящик – це спеціальний багатофункціональний пристрій для зберігання коштів. Найчастіше використовується на торгових підприємствах та підключається до касового апарату або фіскального реєстратора. Найчастіше грошові ящики виготовляються з металу, оснащуються спеціальними замками та використовуються у торгових центрах, магазинах, супермаркетах, на складах, у будь-яких інших підприємствах та організаціях, де проводяться готівкові розрахунки.


Для надійного зберігання коштів необхідний надійний грошовий ящик. Купити якісні грошові ящики із ергономічним дизайном для зберігання коштів пропонує компанія Гера-Сервіс. Ви можете переглянути наш каталог грошових ящиків для каси https://gera-service.com.ua/ua/pos-obladnannia/groshovi-iashchiki/ та купити відповідне торгово-електронне обладнання, аксесуари та витратні матеріали для вашого бізнесу з доставкою по Україні та у Київ. Ми пропонуємо великий асортимент грошових скриньок за максимально вигідними цінами.

Для чого потрібен грошовий ящик для дрібного та середнього бізнесу у Києві та містах України?

Спеціальна скринька для зберігання коштів дозволяє безпечно та в повному порядку зберігати виручку, розділяти купюри та монети по різних відділах. Грошові ящики бувають із фіксованими чи змінними осередками, що дозволяє створити особливу внутрішню структуру грошового боксу.

Щоб значно полегшити роботу продавця та касира, варто купити якісну грошову скриньку, встановити її разом із касовим апаратом. Грошові бокси можуть функціонувати самостійно, хоча у 90% випадків підключаються до додаткового торговельно-електронного обладнання.

Всі грошові ящики відрізняються між собою не лише ціною та розмірами, але й також:

  • виробником;
  • формою;
  • матеріалом виготовлення.

Вибирати бокс слід з власного бюджету, поставлених завдань, обсягів щоденної виручки, умов експлуатації.

Ми рекомендуємо купити грошові ящики від Гера Сервіс за приємними цінами з доставкою по Україні. У нашому онлайн-каталозі ви зможете вибрати потрібну торгову електроніку для підприємства. Консультанти і менеджери завжди на зв'язку, готові відповісти на всі запитання. Широкий асортимент задовольнити потреби бізнесу будь-якого напряму.


Що врахувати при виборі ящика для каси?

Щоб грошовий бокс без проблем справлявся зі своїми завданнями та функціями, слід врахувати важливі моменти:

  • Тип виконання. Найчастіше виробники пропонують два основних типи грошових ящиків: вертикальні та горизонтальні. У боксах першого типу відкидається нагору лише кришка. Горизонтальні моделі виїжджають горизонтально. У більшості магазинів та супермаркетів використовуються переважно вертикальні варіанти.
  • Кількість відсіків для купюр. Секцій може бути різне число. Як правило, від 4 до 8. Вибирати грошовий лоток та кількість секцій слід з урахуванням потреб підприємства, зручності персоналу. Чим менше відсіків, тим компактніші розміри девайса.
  • Можливість підключення до ПК, ПОС-термінала або принтера чеків. Перед покупкою слід перевіряти технічні характеристики та сумісність із будь-яким іншим торгово-касовим обладнанням.
  • Тип замку. Найчастіше використовуються бокси з двома положеннями ключа: відкрито та закрито.
  • Матеріал виготовлення. Більшість провідних виробників виготовляють касові бокси зі сталі та фарбують порошковою фарбою. При цьому грошові затискачі та перегородки між відсіками найчастіше виконані із пластику.

Отримати детальну консультацію та допомогу у виборі грошових скриньок ви можете у консультантів компанії Гера-Сервіс. Ми пропонуємо не лише високоякісну продукцію, а також відмінний рівень сервісу для кожного клієнта. На всю продукцію діє гарантія відповідно до умов виробника.