У наш час представники бізнесу незалежно від його масштабів не можуть обійтись без власного сайту. У свою чергу для того щоб він приносив додаткових клієнтів та інші дивіденди потрібне його просування. Замовити його можна на seosolution.ua/ua/prosuvannya-sajtu-poltava.html у професіоналів з багаторічним досвідом роботи над різноманітними проектами.

Що передбачає розкрутка сайту

Є декілька напрямків роботи. Перш за все – це розташування ресурсу на перших строках основних пошукових систем. Завдяки цьому суттєво збільшується кількість відвідувачів сайту. Відповідно, зростає кількість замовлень на придбання товарів та послуг, що пропонуються.

Але просування сайту полягає не лише у цьому. Важливо щоб портал затримував увагу користувача. Це досягається за рахунок привабливого дизайну, набором функціональних можливостей, наявності зворотного зв’язку в режимі онлайн.

Важливу роль відіграє також якість контенту, який присутній на сайті. Інформація має бути корисною і водночас актуальною. Для цього до співпраці іноді залучаються професійні копірайтери. Паралельно приділяється увага наявності фото- і відеоматеріалів.

Як проходить просування сторінки

Перш за все з’ясовується коло задач, яке має на меті замовник. Існують різні типи корпоративних сайтів і у кожного з них є своя місія (інформаційний портал, лендинг, інтернет-магазин тощо). Тому відрізняються і способи просування. Подальшими етапами роботи можуть бути:

  • розроблення стратегії просування;
  • технічна частина надання послуг;
  • тестування кінцевого результату та внесення необхідних коректив.

 

За необхідності фахівці відстежують поточне розташування ресурсу у пошукових системах. Відтак з’являється можливість оперативно скоригувати існуючу стратегію. Замовник має право контролювати кожен етап роботи.

Співробітництво побудовано виключно на засадах довіри та прозорості. Укладається письмовий договір, у якому визначені усі аспекти взаємовідносин. Вартість послуг фіксується заздалегідь та у подальшому не підлягає коригуванню у бік збільшення.