Загальний аналіз крові призначає лікар з метою оцінки загального стану здоров’я та виявлення захворювань крові, анемії, запальних процесів, інфекцій, алергії. Застосовується даний метод також в профілактичних цілях та для моніторингу ефективності терапії.

Медичний центр Мед-Союз міста Суми має власну медичну лабораторію, в якій досвідченими спеціалістами проводяться лабораторні дослідження широкого спектру. У нашій клініці можна здати клінічний аналіз крові з пальця, клінічний аналіз крові + визначення ШОЕ, клінічний аналіз крові + визначення ШОЕ + кількість ретикулоцитів. У найкоротші терміни ви отримаєте результати дослідження та зможете отримати грамотну консультацію спеціаліста.

Правила підготовки до загального аналізу крові

Загальний аналіз крові входить до комплексу базових медичних досліджень та може призначатися в якості профілактичних заходів, виявлення запальних процесів організму, інфекцій, зневоднення та при виникненні різноманітних симптомів, які вимагають обстеження. Результати аналізу допомагають лікарю визначити характер захворювання, діагностувати патологічні зміни організму, обрати методику лікування та стежити за ефективністю терапії.

До здачі досліджень варто поставитися відповідально, адже від дотримання певних правил підготовки залежить точність результатів. Нижче ми поділимося з вами важливою інформацією та розповімо, коли варто здавати аналіз, що не можна їсти перед здачею крові та про що варто попередити лікаря.

Підготовка до процедури:

  1. Аналіз проводиться вранці натщесерце на голодний шлунок.

  2. Мінімум за 8 годин до проведення дослідження варто відмовитися від вживання їжі.

  3. За 1-2 дні до здачі аналізу виключити вживання алкоголю та жирної їжі.

  4. За півгодини до дослідження не варто курити.

  5. У разі приймання медичних препаратів повідомити про це лікаря.

  6. Кров для аналізу береться з безіменного пальця. При здачі крові одночасно на інші аналізи можливий її забір з вени.

При дотриманні цих простих правил ви зможете здати клінічний аналіз крові та отримати точні результати дослідження. Для їх інтерпретації варто записатися на прийом до свого сімейного лікаря, терапевта чи іншого спеціаліста, який за наявністю клінічної картини та інших методів дослідження визначить план необхідної терапії.