Сьогодні перший заступник міського голови Валерій Пархоменко провів нараду стосовно розташування у Полтаві парковок. На нараді були присутні директор КП «Полтава-сервіс» Денис Поліщук, начальник Управління капітального будівництва Максим Медведєв, начальник Інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Максим Малько.

- Проблема паркування гостро постала у зв'язку зі збільшенням кількості автотранспорту. Нам потрібно розвантажити дороги, звільнити місця для проїзду. Для початку необхідно затвердити місця для нових парковок, визначитися з їх облаштуванням, внести зміни у Порядок паркування, - зазначив Валерій Пархоменко.

Під час наради було запропоновано збиратися щотижня заради координації дій стосовно вирішення цього питання. Наразі вирішили готувати відповідні проєкти рішень для винесення їх на засідання сесії міської ради. В першу чергу необхідно внести зміни в Порядок паркування, затвердити місця для парковок, виготовити проєкт, затвердити технічну документацію.