Минулого тижня на дорогах місцевого значення Полтавської області дорожники відновили понад 985 квадратних метрів асфальтобетонного покриття. Загалом від початку поточного ремонтно-будівельного сезону вже виконано 31,5 тисячі квадратних метрів відповідних робіт.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Віталій Дяківнич.

Підрядні організації зосередилися на експлуатаційному утриманні та підвищенні безпеки руху в Пришибській, Сергіївській, Горішньоплавнівській, Зіньківській, Шишацькій і Великобагачанській громадах.

Додатково в Решетилівській громаді (село Остап’є) ліквідовано затор із дерев та гілок біля мосту через річку Псел.

До співпраці з Агентством місцевих доріг долучилися 43 громади, з 33 із них уже укладено відповідні договори.

Паралельно триває забезпечення проїзду на дорогах державного значення, де пріоритетним є утримання ключових транспортних маршрутів. З початку року на цих автошляхах ліквідовано понад  636 тисяч квадратних метрів деформацій покриття, зокрема на дорогах: М-22 Полтава – Олександрія; Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь; Н-12 Суми – Полтава; Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка; Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук; Р-11 Полтава – Красноград; Р-42 Лубни – Миргород – Опішня – /Н-12/.

Ремонтні роботи на місцевих автошляхах продовжуватимуться в Зіньківській, Михайлівській, Пришибській, Сергіївській та Лубенській громадах. У планах дорожників — відновлення ще близько 1000 «квадратів» дорожнього покриття.