У понеділок, першого серпня, в Полтаві відкрився інформаційно-ресурсний Центр для внутрішньо переміщених осіб, на базі якого буде забезпечено правову допомогу, психологічну підтримку, послуги з пошуку важливої інформації та забезпечено можливість безоплатного користування комп’ютерною технікою для ВПО.

На відкритті Центру був присутній перший заступник міського голови Валерій Пархоменко. З представниками Всеукраїнського благодійного фонду «Горєніє» він обговорив проблеми та першочергові потреби переселенців, що зараз проживають на території Полтавської міської громади.

- Я вдячний всім, хто допомагає нам комунікувати із різними громадськими організаціями і фондами, які мають на меті допомогти Полтаві та внутрішньо переміщеним особам. Сьогодні в нас у всіх одна біда - війна. Ми готові надати списки осіб, які потребують психологічної допомоги. Штатні психологи також працюють, але об’єм роботи зараз великий, і допомога ніколи не буде зайвою. Дякую, що займаєтесь такою важливою справою, - наголосив Валерій Пархоменко.

В центрі приміщення обладнані комп’ютерами, принтерами, є дитячий куточок та кабінет психологічної підтримки для внутрішньо переміщених осіб. На базі Центру буде проходити діяльність професійних юристів з надання безоплатної первинної правової допомоги, професійних психологів з впровадженням підтримуючих програм для жінок для дітей, які постраждали внаслідок війни.

Ресурсний Центр здійснює свою діяльність за адресою: місто Полтава, вул. Європейська 2, офіс 418.