Сьогодні, 28 липня, з нагоди Дня Української Державності до пам’ятника Тарасу Шевченку поклали квіти. Серед присутніх Полтавський міський голова Олександр Мамай, заступники міського голови, представники структурних підрозділів, комунальних підприємств, військові. Державний Гімн України традиційно відкрив урочисте покладання квітів.

День Української Державності цього року відзначається вперше і символізує утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке коріннями сягає часів заснування Києва.

Олександр Мамай наголосив на актуальності та важливості започаткування цього свята.

- Протягом всієї історії наш народ боровся за утворення і утвердження єдиної держави, вільної і незалежної, з єдиним державним кордоном та адміністративними одиницями. Ми наштовхувалися на жорсткий спротив цій ідеї, але боролися за неї. І 30 років тому вибороли незалежність. Зараз нам знову доводиться захищати свою державність, свій народ і території. Знову потрібно доводити, що ми – це український народ і прагнемо мати свою державу, єдину і неподільну. І ми захистимо Україну і відбудуємо її знову, - зазначив міський голова.

Нагадаємо, Верховна Рада 31 травня 2022 року ухвалила закон, який встановлює День державності України 28 липня святковим днем.