29 липня в Полтавській ОВА відбулася нарада за участі спеціалістів адмінстрації, влади Кременчука та керівників підприємств теплокомуненерго щодо майбутнього опалювального сезону в Кременчуці.

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін повідомив, що область і місто мають чіткий план, як забезпечити кременчужан теплом.

«Кошти на це, як ви знаєте, вже виділили Кабмін й Полтавська обласна рада. Можливо, залучатимемо й інші джерела фінансування, – розповів Дмитро Лунін. – Напередодні ми з заступницею міністра розвитку громад та територій України Наталею Хоцянівською побували в Кременчуці. А сьогодні конструктивно поспілкувалися з учасниками процесу і домовилися, що локомотивом у відновленні теплопостачання у Кременчуці буде обласна адміністрація, але в будь-якому разі всі працюватимуть спільно й використовуватимуть напрацювання Кременчука та міжнародних організацій у цьому процесі».

Основна мета зараз і на подальші роки – диверсифікувати теплопостачання, збудувавши автономні котельні по місту. Через безпеку інших деталей учасники наради не розголошують, але Дмитро Лунін запевнив – буде зроблено все, щоб розпочати опалювальний сезон у більш-менш необхідні терміни.

Як раніше повідомляв Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, опалювальний сезон пройде без підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для всіх категорій споживачів.