Полтавщина збільшить фінансову підтримку військових, правоохоронців і рятувальників на 50 млн грн. Це в додачу до 100 млн грн, які виділені раніше, повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Таку ініціативу обласної адміністрації підтримали депутати Полтавської обласної ради на 14 позачерговій сесії 8 скликання, проголосувавши за виділення грошей.

«Ці 50 млн грн плануємо направити на будівництво фортифікаційних споруд на сотнях кілометрах по всій області, плануємо закупити модульні бліндажі, військовий спецтранспорт і обладнання для розмінування, а також покращити місця дислокації територіальної оборони області», – зазначив Дмитро Лунін.

Він додав, що запланована також і купівля зимового одягу для добровільних формувань територіальних громад.

Начальник ОВА наголосив, що зі 100 млн грн, виділених раніше, вже використано на потреби військових майже 83 млн грн.

«За ці кошти вже було закуплено ретранслятори, радіостанції, автоматизовані робочі місця, спецзасоби та обмундирування для територіальної оборони. Кошти виділені і для закупівлі авто підвищеної прохідності, антидронових комплексів,», – додає директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської ОВА Віктор Стеблянко.

Зокрема він акцентував увагу на тому, що нещодавно за ці ж кошти була 2770 комплектів військової форми, та 300 засобів звʼязку, які Дмитро Лунін передав для ДФТГ.

Дмитро Лунін резюмував, що спільно з народними депутатами, великими бізнесом Полтавщини залучили 33 млн грн на закупівлю зброї для військових Полтавщини, яке постачається з-за кордону.